AÇIKDİL, GALERİCİLERİN GÖNLÜNÜ FETHETTİ

11 Mart 2014 Salı, 19:10

MHP Yunusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil,gece gündüz demeden ziyaretlerine devam ediyor.Açıkdil ve ekibinin bu kez ziyaret durağı;Galericiler Sitesi oldu. Site esnafı tarafından kapıda çiçeklerle karşılanan Açıkdil’e Galericiler Odası Başkanı Feridun Gökçö’de övgü dolu sözleriyle destek verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Yuınusemre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil,”MutlulukDiyarı” olacak diye tanımladığı Yunusemre ilçesine hizmet etmek için çıktığı yolda çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bir yandan kamuoyuna duyuracağı projeleri için hazırlanan bir yandan da esnaf ve kahve ziyaretleri ile hemşerileri ile kucaklaşmaya çalışan Açıkdil, Meclis Üyesi adayları ile birlikte Galericiler Sitesi’ni ziyaret ederek esnafa hayırlı işler diledi. Seçim yarışında son düzlüğe girildiğini söyleyen Açıkdil, Galericilerin desteğini istemeyi de ihmal etmedi.

Galericiler Odası Başkanı Feridun Gökçö’nün ;” Başkanım inşallah çıktığınız bu yolda, zafer bizlerin olacaktır. Siz bugüne kadar kimsenin uzatmadığı hizmet elini bizim sitemize uzattınız” sözlerine teşekkürlerini sunan Açıkdil, site esnafının beklediği güvenlik kulübesinin de kısa sürede geleceğini söyledi. Tek tek galericiler ile selamlaşıp hayırlı işler dileyen Açıkdil, her girdiği galeride büyük ilgi ve sevgi ile karşılanırken esnafın gönlünü fethettiğini de kanıtladı. Galerici Erkan Gökçö ise,Açıkdil’e tam destek veridiklerini;” 20 yıldır Galericiler Sitesindeyim şimdiye kadar hiçbir belediye siteye hizmet getirmemişti.Oysa ki yıllardır tek isteğimiz vardı o da camimizin ışıklandırılması,onarılması ve yolların asfaltlanması.Ama Azmi Açıkdil,yıllar sonra biz galericileri hizmetle tanıştırdı.Yollarımız yapıldı, camimiz aydınlatıldı. Şimdi bizde onun destekçiyisiz. “ sözleriyle dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.