BAKAN SOYLU İL SGK BİNASINA TAM NOT VERDİ

26 Mart 2016 Cumartesi, 18:07

Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından yapılan toplu açılış töreni için Manisa’da bulunan Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü yeni hizmet binasını ziyaret etti.

Bakan Soylu’yu Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nesrin Aras ve Sgk İl müdürlüğü yetkilileri karşıladı. Bina içerisinde hizmet veren servisleri gezen Süleyman Soylu çalışanlar ile görüştü.

Hizmet binasının son derece modern ve vatandaşlara kaliteli hizmet verebilecek özelliklerde olduğunu belirten Soylu, bu tür yapıların vatandaşlarımız ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini arttıracağını ifade etti. Ardından Manisa Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nesrin Aras binanın teknik özellikleri hakkında Bakan Soylu’yu bilgilendirerek, bina içerisinde gerçekleştirecekleri Projeleri aktardı.

18 Mart 2016 tarihinden itibaren vatandaşlara hizmet veren Sosyal güvenlik il müdürlüğü hizmet binasında ayrıca Sgk İl Müdürlüğüne bağlı Şehzadeler Sosyal güvenlik merkezi ve mali hizmetler Sosyal Güvenlik Merkezi de hizmet veriyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir