Zirve Mücadelesinden Gol Sesi Çıkmadı (0-0)

06 Aralık 2015 Pazar, 21:17

Süper Amatör Küme de haftanın zirve mücadelesinde gol sesi çıkmadı. Donatımspor evinde ağırladığı Saruhanlı Belediyespor ile golsüz berabere kalarak puanları paylaştı.

Sekiz Eylül Stadyumu’nda tempolu ve son düdüğe kadar heyecanın yaşandığı mücadelenin ilk yarısında Berke’nin şutunda Saruhanlı kalecisi Yasin başarılı bir şekilde kurtardı. 8.dakikada ise Serkan’ın şutunda Kubilay başarılı bu sefer gol şansı vermedi. 13.dakikada ise Tufan’ın şutu az farkla auta gitti.

İlk yarısı 0-0 sona eren müsabakanın ikinci yarısında Şerif ceza sahası içindeki şutunda Donatım kalecisi bir kez daha sahne alarak gole izin vermedi. 71.dakikada Sami’nin frikiğinde günün başarılı isimlerinden Kubilay yine başarılı idi. Müsabakanın kalan süresinde de gol olmayınca mücadele 0-0 sona erdi. Bu sonuçla Donatımspor 15 ve Saruhanlı Belediyespor 14 puana ulaştı.

Stad: Sekiz Eylül

Hakemler: Emre Abar ** * Hakan Yavuz*** Engin Eyigün***

DONATIMSPOR: Kubilay**** Berke *** Tugay*** Özcan** İsmail** (Dk.65 Enes**)Tufan* ** Yasin** Adem Davut** Akın**(Dk.72 Muhammet*)  Hayati Mert** Kadir** ( Dk.86Kubilay?)

SARUHANLI BLD. SPOR: Yasin**** Görkem*** Erkan *** Talha***Yahya***Alparslan*** Sami***Serkan****Tufan**(Dk.87 Murat Kuşbaz ?) Halil İbrahim*** Şerif***

Sarı Kart:  Talha ( Saruhanlı Belediyespor)- Tufan ( Donatımspor)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir