YUNUSEMRE BELEDİYESPOR A TAKIMI İDDİALI

01 Eylül 2014 Pazartesi, 16:34

Yunusemre Belediyespor A Takımı, 2014-2015 sezonunun hazırlık çalışmalarına başladı.

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, yeni sezon çalışmalarına başlayan Yunusemre Belediyespor A Takımı ve altyapıda oynayan futbolcular ile bir araya geldi. Yeni sezonun ilk antrenmanında Başkan Çerçi’nin yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Kılıç Kaya Ramis Şiyak ve birim müdürleri de yer aldı. Oyuncular ile yakından ilgilen Mehmet Çerçi, futbolcuları iyi bir sporcu olmaları için sağlıklarına dikkat etmeleri noktasında önerilerde bulundu. Yunusemre Belediyespor teknik direktörleri ise yeni sezonda iddialı olduklarını belirterek, başarı elde edeceklerini dile getirdi.

İLK GOL BAŞKAN ÇERÇİ’DEN

Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, yeni sezon çalışmalarının ilk antrenmanında penaltı noktasından gol attı. Atılan gol oyuncular tarafından büyük alkış aldı. Futbolculara seslenen Başkan Çerçi, “İyi bir sporcu olmak istiyorsanız, sağlığınıza dikkat edeceksiniz. Sizlerden başarı bekliyorum. Belki sizlerin içerisinden 8-10 sene sonra milli takımda oynayan futbolcular da çıkacaktır. Hedefinizi her zaman büyük tutun.” dedi.

SPOR TESİSİ YAPILACAK

Yunusmere Belediyespor kulübü olarak yeni olduklarını belirten Çerçi, “Neredeyse sıfırdan başladık. Her zaman gençlerimizin yanında olacağız. Ülkemizin geleceği adına daha çok gencin spor yapmasını sağlamamız lazım. Spor tesisi sıkıntımız var. Bu sahayı geçici olarak kullanıyoruz. İleri de kendi tesislerimizde çalışacağız. Tesislerimizde sadece bizim için değil diğer kulüplerinde faydalanmaları için imkan sağlayacağız. Çünkü biz herkesin belediyesiyiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.