YUNUSEMRE’YE SPOR VE KÜLTÜREL HİZMETLER İÇİN İŞBİRLİĞİ

18 Eylül 2014 Perşembe, 14:07

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman ve İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, Yunusmere Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ve birim müdürleri de hazır bulundu. Ziyarette Yunusemre ilçesine yapılacak olan hizmetler için işbirliği mesajı verildi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak belediyeler ile daima işbirliği içerisinde olacaklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, “Bu hedefle yola çıktık. Yeni bir Manisa Spor İl Müdürü olarak ve yeni bir belediyecilik anlayışıyla birlikte inşallah bizler elimizden gelen tüm desteği göstereceğiz. Gençlerimiz için madde bağımlılığından daha kötü alışkanlıklardan uzak durma adına her türlü çalışmayı yapacağız. Bu amaçla da Sayın Dr. Mehmet Çerçi’ den desteklerini bekliyoruz” diye konuştu.

SUDAK’TAN İŞBİRLİĞİ MESAJI

Manisa önemli bir şehir olduğunu dile getiren İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Sudak, “Yunusemre’de bu anlamda güzide bir ilçe. İlk ziyaretimizi Sayın Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye yaptık. Yunusemre’nin farklı bir özelliği daha var. Daha öncesinden başlamış bir proje olan müze ile alakalı Yunusemre ile komşuluğumuz söz konusu. Sayın başkanımızla görüş alışverişi yapmak istedik. Kendilerinin desteğini istiyoruz. İnşallah hayırlı sonuçlar çıkar. İnşallah yeni Manisa’nın oluşumunda bir emeğimiz bir hizmetimiz olur. Memleketimiz için hizmetkar olarak bir şeyler yaparız. Bu anlamda yerel yönetimlerin katkısı çok büyük. Sayın Mehmet Çerçi ile birlikte güzel işlere imza atacağımızı umuyorum” dedi. İki müdüre de görevlerinde başarılar dileyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “Biz tabi Yunusemre Belediyesi olarak kendi sorumluluk alanımızda gerek kültürel anlamda gerekse spora yönelik eksikleri iyi biliyoruz. Hem kültür hem de spor müdürümüzün Yunusemre sınırları içerisinde yapacakları çok işler var. Kendilerinin desteklerine ihtiyacımız var. İlgili bakanlıklarımızın da desteklerine ihtiyacımız var. Kendileriyle yakın çalışma içerisinde olacağımızı düşünüyorum. Bizler de tecrübelerimizi bildiklerimizi kendilerine aktaracağız. Ziyaretleri için teşekkür ediyorum, görevlerinde başarılar diliyorum. İnşallah Manisamıza güzel hizmetler yapacaklar” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir