YUNUSEMRELİ GÜREŞÇİLERDEN 2 ALTIN, 3 GÜMÜŞ, 8 BRONZ MADALYA

08 Eylül 2014 Pazartesi, 13:38

Manisa’nın kuruluşunun 92.yıldönümü nedeniyle düzenlenen güreş turnuvasında Yunusemre Belediyespor Kulübü Güreş Takımı, 2 altın, 3 gümüş, 8 bronz madalya kazandı.

Müsabakalar Atatürk Spor Salonu’nda yapıldı. Toplam 29 sporcunun katıldığı şampiyonada 17 sporcu ile temsil edilen Yunusemre Belediyespor Kulübü Güreş Takımı 2 altın, 3 gümüş, 8 bronz madalya kazandı. Turnuvanın sonunda güreşçilere madalyalarını Gençlik ve Spor İl Müdürü Savaş Duman, güreş il temsilcisi Ali Haydar Aras ve Manisa bölgesi milli hakemi Erhan Özel verdi.

Antrenörler Ahmet Özekli, Ömer Rona turnuva sonunda tebrikleri kabul ettiler. 1 aylık bir çalışma sonunda güreş takımını turnuvaya hazırladıklarını ifade eden Ahmet Özekli, “Yaptığımız çalışmalar neticesinde bu başarıyı elde ettik. Bu daha başlangıç. Çocuklarımız gelecek vaat ediyor. Takımımıza katkı sağlayan, destek veren Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, Yazı İşleri Müdürü Semih Coşkun ve Meclis Üyesi Arif Alkan’a teşekkür ederiz. Bundan sonra hedefimiz bireysel ve takım halinde Türkiye’de dereceler almak.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir