YUNUSEMRE’Lİ ÇOCUKLAR FUTBOL ŞÖLENİ YAŞADI

08 Aralık 2015 Salı, 16:05

Yunusemre Belediyesi futbol turnuvası düzenleyerek futbol şenliğinin yaşanmasını sağladı. Saruhanbey, Çağatay ve Üzümcüler İsa Artunç İlkokullarında okuyan yaklaşık 200 öğrenci, stresten uzak bir şekilde futbol oynayarak  futbol şöleni yaşadı.

Yunusemre Belediyespor alt yapıda atağa geçti. Yunusemre Belediyespor Alt Yapı Koordinatörü Ferdi Öztürk ve Alt Yapı Hocası Suat Avcı eşliğinde Tevfik Lav Tesislerinde Saruhanbey, Çağatay ve Üzümcüler ilkokullarında bulunan öğrencilere futbol şöleni yaşattı.

Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan, yaklaşık 200 öğrencinin futbol şöleni yaşadığını belirterek, “Saruhanbey, Çağatay ve Üzümcüler İsa Artunç İlkokullarında okuyan 2003-2008 yılları  yaş aralığındaki yaklaşık 200 öğrenci, stresten uzak futbol şöleni yaşadılar. Alt Yapı Koordinatörümüz Ferdi Öztürk ve Alt yapı hocamız Suat Avcı eşliğinde küçük sporcularımız futbol oynayarak keyifli anların tadını çıkardılar. Çocuklarımızın ulaşımını da bizler karşıladık. Yunusemre Belediyespor olarak alt yapıya büyük önem veriyor ve geleceğimizin teminatı olarak görüyoruz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir