YUNUSEMRE’DE KIŞ FUTBOL OKULU AÇILDI

06 Ocak 2015 Salı, 14:12

Yunusemre Belediyespor Kulübü tarafından kış futbol okulu açıldı. 2001-2002-2003-2004-2005 doğumlulara yönelik olan kış futbol okuluna başvurular 25 Ocak tarihine kadar Yunusemre Belediyesi Beyaz Masa’ya yapılabilecek.

26 Ocak ile 6 Şubat tarihleri arasında yapılacak seçmeler sonucunda başarılı olan sporcular futbol okulunda yer alabilecek. Seçmeler Sanayi Tesisi, Teyfik Lav Tesisi ve SSK Tesisi’nde gerçekleşecek. Seçmeler için katılımın ve servisin ücretsiz olduğu belirtildi.

Başkan Yardımcısı ve Yunusemre Belediyespor Kulübü Başkanı Kılıç Kaya,  Yunusemre Belediyespor’un kısa sürede önemli başarılar elde ettiğini hatırlatarak, “Yunusemre Belediyesi olarak kurulduğumuz günden buyana sosyal projelerin yanında öğrencilere yönelik önemli desteklerde bulunduk. Yunusemre Belediyespor’u kurmamızın ardından başta futbol olmak üzere bir çok branşta mücadele ettik. Elde ettiğimiz başarıların yanında yetenekli sporcularında tanınmasına vesile olduk. Şimdi de futbolda özel yetenekli sporcuları keşfetmek ve ülke futboluna kazandırmak amacıyla kış futbol okulumuzu açtık.  Futbol okulunun çok verimli geçeceğine inanıyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir