YÖNETİME TARAFTARLARDAN UYARI!

10 Temmuz 2014 Perşembe, 02:17

Manisaspor, yeni sezon hazırlıklarına hafta sonunda yapacağı antrenmanla start vermeye hazırlanırken, yönetimin henüz transfer yapmaması taraftarı isyan noktasına getirdi. 1965 Manisaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Altan Çakıcı, “Yönetimin hafta sonuna kadar zamanı var. Yeni sezon açılışında yeni isimler görmek istiyoruz. Yoksa gereken neyse onu yaparız” diyerek tepkisini gösterdi.

HABER: Coşkun KÖKÖZ

Sezonun sona ermesiyle kadrosundan birçok ismi kaybeden Manisaspor’daki belirsizlik taraftarların canını her geçen gün daha fazla sıkmaya başladı. Siyah-beyazlı kulüpte yönetimin şuana kadar tek bir isme resmi imza attıramaması 1965 Manisasporlu Taraftarlar Derneği’ni harekete geçirdi. Başkan Altan Çakıcı, transfer için hafta sonuna kadar bekleyeceklerini ifade ederek, “Kulübün mevcut şartlarda yapacağı transferleri bekliyoruz. Sıkıntıların olduğunu biliyoruz ancak PTT 1.Lig takımları her gün yeni bir isme imza attırırken, Abdullah Mergen yönetimi hala bir adım atamadı. Bizlerde gerekli görüşmeleri yaptık iki gün daha sabredin dediler. Bugün bir yarın iki. İstenilen transferler yapılmadığı takdirde kulübün kapısına dayanırız” diye konuştu.

“Gurbetçilerden birşey çıkmaz”

Almanya’dan getirilen gurbetçi oyunculardan da Manisaspor’a bir fayda sağlanamayacağını ifade eden Altan Çakıcı, “Burası deneme tahtası değil. Burası Manisaspor Kulübü. Hala işin ciddiyetini bilmeyen isimler var. 12 tane isim getirilmiş kimsenin haberi yok. Yönetimden 2-3 kişinin bilgisi var. Manisaspor’un acil iyi transferler yapması gerekiyor. Yoksa yeni sezonda takımımızı sıkıntılı günler bekliyor” dedi.

“Belediye daha iyi takım”

Manisa Büyükşehir Belediyespor’un kadrosunun şuan ki Manisaspor kadrosundan daha iyi bir halde olduğunu söyleyen Altan Çakıcı, “Belediyespor takımı kadrosuyla Manisaspor’dan daha iyi. Bu acı bir gerçek. Manisaspor oyuncak değil. Biz kimselere bu takımı yedirmeyiz. Yeni sezonda canımız yansın istemiyoruz. Kendi imkanlarımızla kulübe sunduğumuz isimler oldu ancak kimse ilgilenmedi. Herkes kendi hesabına düşmüş. Hani nerde Manisaspor sevginiz. Manisaspor yönetiminden çok beklentimiz yok. Ancak biran önce transfer yapmaları şart. Zaman akıp gidiyor. Yarın çok geç olmadan takımın kurulması lazım” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.