YÖNETİM BELİRSİZLİĞİ TAKIMA YANSIDI!

26 Mayıs 2014 Pazartesi, 00:11

HABER-FOTO: Coşkun KÖKÖZ

Manisaspor’da Haziran ayında yapılması planlanan kongre öncesi, mevcut oyuncular endişeli bir beklenti içine girdi. Şuan başkanlığa resmen bir adayın çıkmaması Manisaspor’da ki belirsizliği ayyuka çıkardı. Sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek Hüsnü Başkurt ile Benjamin Fuchs’un PTT 1.Lig ve Süper Lig ekiplerinden teklifler aldığı öğrenildi. Kiralık oyuncular Slavko Perovic, Gökay Iravul, Abdülkadir Özgen ve Goran Causic takımlarına geri dönerken, Fenerbahçe’den kiralanan Gökay Iravul’un sözleşmesinin 1 yıl daha olmasına rağmen mevcut yönetime gitmek için izin istediği öğrenildi. Gökay Iravul’un dışında Manisaspor’un mevcut yönetimine Murat Gürbüzerol ile Hikmet Balioğlu’nun da müracat ettiği bildirildi.

ABDÜLKADİR ÖZGEN URFA YOLCUSU

Sivasspor’dan kiralanan ve Manisaspor formasıyla ligin ikinci yarısında12 gol atarak yaşadığı sakatlık sonrası iyi bir çıkış yakalayan Abdülkadir Özgen’in yeni sezonda Şanlıurfaspor forması giymesi bekleniyor. Manisaspor’daki sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek tecrübeli golcünün güneydoğu ekibi ile prensip anlaşmasına vardığı kaydedildi.

Manisaspor Basın Sözcüsü Hakan Kadayıfçılar, kongre sonrası her şeyin daha netlik kazanacağını belirterek, “Gökay Iravul’un gitme isteği oldu. Murat ile Hikmet’in de daha önceden böyle bir isteği vardı. Ancak gitmek isteyenlerden çok Manisaspor’a gelmek isteyen isimler var. Manisaspor önemli bir kulüp. Potansiyeli olan bir takımımız var. Haziran ayında yapacağımız kongre sonrası camiamız inşallah daha iyi yerlere gelir” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir