Yine zaferle dolu bir hafta olsun!

16 Kasım 2017 Perşembe, 19:56

Tüm spor branşlarında fırtına gibi esen Manisa Büyükşehir Belediyespor’u bu hafta sonunda da yoğun bir maç trafiği bekliyor. Yeşil Beyazlılar başta futbol olmak üzere basketbolda ve voleybolda yine yoğun bir maç trafiği içerisinde olacak

Mücadele verdiği spor branşlarında rakiplerinin korkulu rüyası olan  Manisa Büyükşehir Belediyespor’u yine yoğun bir maç trafiği bekliyor. Başta futbol olmak üzere tüm branşlarda gözünü şampiyonluğu diken Manisa Büyükşehir Belediyespor’da alt yapı takımları da bu hafta yoğun bir maç temposunun içerisinde olacaklar. Manisaspor U- 15,16, 17  ve 19 takımları Utaş Uşakspor takımlarının aynı yaş kategorileriyle karşı karşıya gelecekler.

 POTADA RAKİP EDİRNE

Potada  sezona çok iyi bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor erkek basketbol takımı  Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda Edirnespor ile kozlarını paylaşacak. İki takım arasında ki zorlu mücadele saat 15.00’de başlayacak.

FUTBOL TAKIMI KOZAN BELEDİYESPOR’UN VOLEYBOL TAKIMI İSE ROTA KOLEJİNİN KONUĞU OLACAK

Teknik Direktörü Levent Devrim yönetiminde son 9 hafta da 9 galibiyet alarak Beşiktaş’ın 13 maçlık  serisine yaklaşan Manisa Büyükşehir Belediyespor Pazar günü deplasmanda Kozan Belediyespor ile kozlarını paylaşacak. Bu maçı kazanıp üst üste  10’uncu maçını kazanmanın hesaplarını yapan Yeşil Beyazlı ekip yine 3 puana göz dikti.

SULTANLARIN RAKİBİ ROTA KOLEJİ

Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan  Voleybol Takımı da Pazar günü deplasmanda Rota Koleji karşısında terleyecek. Sezona müthiş bir başlangıç yapan  ve oynadığı tüm maçları kazanarak rakiplerinin adeta korkulu rüyası olan Sultanlar Pazar günü rakibiyle saat 14.00’de karşı karşıya gelecek. Bu mücadele ise saat 14.00’de başlayacak.

HABER–Şenol ÖZEKER-

 

 İŞTE MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR’UN MAÇ PROGRAMI

18 KASIM 2017  CUMARTESİ

SAAT 12.00 Manisa BBSK- Utaş Uşakspor  (U-15) Atatürk Spor Kompleksi

Saat 14.00 Manisa BBSK – Utaş Uşakspor ( U-16) Atatürk Spor Kompleksi

Saat 15.00 Manisa BBSK- Edirnespor ( Basketbol) Atatürk Spor Salonu

19 KASIM 2017 PAZAR

Saat 11.00 Utaş Uşakspor- Manisa BBSK  Utaş Uşakspor Tesisleri

Saat 13.00 Utaş Uşakspor – Manisa BBSK  Utaş Uşakspor Tesisleri

Saat 13.30  A Takım Kozan Belediyespor- Manisa BBSK  İsmet Atlı Stadı

Saat 14.00 Rota Koleji- Manisa BBSK (Voleybol) Gaziemir Spor Salonu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir