Yılın en iyisi Seramiksan

11 Şubat 2017 Cumartesi, 00:32

Türkiye Voleybol Federasyonu Vestel Venus Sultanlar liginin tek Ege temsilcisi Seramiksan, Türkiye Spor Yazarları Derneği İzmir Şubesi tarafından Ege bölgesinde yılın en iyi takımı seçildi.

İzmir’de Alsancak Havagazı Fabrikasında yapılan ödül törenine Seramiksan Kulüp Başkanı Bülent Erkul, takım kaptanı Gamze Ergin, teknik heyet ve bazı oyuncular katıldı. Ege bölgesinde kadın voleybolunun zirvesinde yer alan Seramiksan, voleybola yaptığı yatırımlarla spor yazarlarının takdirini topladı. 6 yıl önce Bölgesel ligde başlayan serüvenin Sultanlar liginde devam ettiğini vurgulayan kulüp başkanı Bülent Erkul;” Bu ödüle layık olabilmek bizleri mutlu etti. Bölgesel ligden Sultanlar ligine uzanan bir başarı hikayesi yazdık. Bu başarıda sponsorumuzun desteğini hep arkamızda hissettik, Seramiksan sadece bir voleybol takımı değil, Turgutlu’nun bir markası. Seyircimiz takımımız benimsedi ve kucakladı. Bu ödülü tüm Turgutlu adına alıyoruz” dedi.

6 yıldır alt yapıya ve profesyonel arenaya yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Kuğular dünyanın en zor ligi olarak kabul edilen Sultanlar liginde mücadele ederek Turgutlu’ya büyük bir gurur yaşatırken, takım kaptanı Gamze Ergin’de bu ailenin bir parçası olmaktan onur duyduğunu ifade etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir