Yeşil-Beyazlılar Mersin’den Altınla Döndü

06 Mart 2017 Pazartesi, 12:17

Mersin’de düzenlenen Türkiye Cimnastik Şampiyonası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik Şubesi başarılı performansıyla sporseverleri adeta büyüledi. Dünya Şampiyonu unvanı ile Türkiye Şampiyonası’na katılan Manisa Büyükşehir Belediyespor’un altın kızı Ayşe Begüm Onbaşı, tüm dallarda zirvede yer almayı başardı. Altın kız, çiftlerde partneri Mehmet Ercoş ile birinciliğe ulaşırken, yeşil-beyazlı sporcular trio dalında da zirvede yer alarak Manisalıların gurur kaynağı oldu.

Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik Şubesi, şampiyonalarda kazandığı derecelerle Manisalıların göğsünü kabartmaya devam ediyor. Bu kapsamda 3-5 Mart tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen Türkiye Cimnastik Şampiyonası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor Cimnastik Şubesi sporcuları, başarılı performansıyla sporseverleri mest etti.  Dünya Şampiyonası unvanıyla şampiyonaya katılan yeşil-beyazlı sporcu tüm dallarda birinciliğe ulaştı. Çiftlerde partneri Mehmet Ercoş ile de birinciliği elde eden altın kız, trioda da takım arkadaşlarıyla zirvede yer alarak şampiyonada tüm kategorilerde altın madalyaya ulaştı.
Sporcuları Tebrik Etti
Yeşil beyazlı sporcuların elde ettikleri başarının kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Amatör Branşlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Metin Memiş, “Mersin’de düzenlenen Türkiye Cimnastik Şampiyonası’nda sporcularımız elde ettikleri derecelerle göğsümüzü bir kez daha kabarttılar. Başarılı sporcularımızı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanımız Mehmet Güzgülü ve yönetim kurulumuz adına tebrik ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir