YAŞAR COŞKUN İYİ PARTİ’DE

23 Haziran 2022 Perşembe, 16:11

Manisa’nın tanınmış eğitimci ve iş insanlarından Yaşar Coşkun, İYİ Parti’ye katıldı. Coşkun’un rozetini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, makam odasında taktı.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası eski Başkanı, MASKİ eski Genel Müdürü ve şehrin tanınmış eğitimci iş insanı Yaşar Coşkun, İYİ Parti saflarına katıldı.

Yaşar Coşkun; İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, eski Manisa Milletvekili Mustafa Enöz ve iş insanı Onur Baylan ile birlikte İYİ Parti Genel Merkezi’ne giderek Genel Başkan Akşener’i makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşme sonrasında Yaşar Coşkun’a parti rozetini İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener taktı.

Yaşar Coşkun ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Türkiye’nin aydınlık geleceğini yeniden inşa etmek için Cumhuriyet temelleri yolunda politikalar üreten İYİ Parti ile siyaset arenasında bulunmaktan büyük bir onur ve mutluluk duyduğunu belirtti. Coşkun, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, şehrin tanınan ve sevilen iş insanı Yaşar Coşkun’un İYİ Parti’ye katılmasıyla Manisa İl Teşkilatı’na büyük bir güç kazandırdığını belirtti ve, “Türkiye’nin yarınları, çocuklarımızın geleceği için hep birlikte İYİlerin yanında mücadele etmeye devam edeceğiz” dedi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz da, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e kendilerine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini iletti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.