YARALI’DAN AMATÖR KULÜPLERE MALZEME DESTEĞİ

24 Eylül 2014 Çarşamba, 13:42

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, ilçeye bağlı Hacırahmanlı, Mütevelli ve Halitpaşa mahallelerindeki amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulundu.
Başkan Yaralı, 25 Ekim’de başlayacak Manisa Amatör Küme müsabakaları öncesi Hacırahmanlı, Mütevelli ve Halitpaşaspor Kulübü yöneticilerini makamında kabul ederek bir görüşme yaptı.
Yaralı burada yaptığı konuşmada Saruhanlı’daki spor kulüplerinin geleceğinin daha iyi olacağını, yıl sonunda şu anki durumdan daha iyi bir noktaya gelinmiş olacağını öngördüğünü belirterek şunları kaydetti; “Belediye olarak kulüplerimize aktarılacak yardımlarla ilgili meclis toplantımızda bir görüşme yaptık. Konu Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi. Biz bütün Belediyelerin yaptığı gibi kulüplere genel anlamda destek veriyoruz. Temel ihtiyaçları karşılamak adına oyuncuların ayakkabısından formasına kadar gereken tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. İmkanlar ve bütçemiz elverdiği ölçüde maddi yardımda da bulunacağız. Elimizden geldiği kadar ilçemizdeki bütün kulüplere destek olacağız. Futbol sahalarımızı daha iyi hale getireceğiz. Kulüpler ve Belediye olarak birbirimizi anlamalı ve el birliğiyle çalışmalıyız. Manisa Büyükşehir Belediyesi de mutlaka sizlere destek olacaktır. Geçmişte İl Özel İdaresi’nin destek olduğu gibi Büyükşehir Belediyesinin de destek olacağını düşünüyorum. Kulüplerimiz temel anlamda bir sorunu kalmayacak.”
Yaralı, konuşmasının ardından kulüplere 25’er adet antrenman tişörtü, şort ve tozluk, 20’şer adet krampon, tekmelik, futbol topu, hunisi, 12 adet suluk ve 2 adet kaleci eldiveni hediye etti.
Ziyarette, Saruhanlı Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Çımat, Kulüp yöneticileri, Saruhanlı Belediyesi Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mutlu Çamlıyer ve diğer teknik personelde hazır bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir