VOLEYBOL GENÇ KIZLAR B MÜSABAKALARI SONA ERDİ

09 Aralık 2016 Cuma, 17:17

Manisa’da “Okul Sporları 2016-2017 Sezonu” Okul Sporları İl Birinciliği Müsabakaları kapsamında düzenlenen Voleybol Genç Kızlar B müsabakaları sona erdi. 24 okulun katılımıyla gerçekleşen maçlar sonucu Akhisar Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il birincisi oldu.

Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen “Okul Sporları 2016-2017 Sezonu” Okul Sporları İl Birinciliği Müsabakaları devam ediyor. Okul Sporları 2016-2017 Sezonu” Okul Sporları İl Birinciliği Müsabakaları kapsamında düzenlenen Voleybol Genç Kızlar B müsabakaları Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Müsabakalara 24 okul takımı katıldı. Büyük çekişmenin yaşandığı maçlar sonucu Akhisar Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il birincisi oldu.

Birinci olan Akhisar Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okullararası Grup Müsabakaları’nda Manisa’yı temsil edecek.

Turgutlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi il ikincisi, Manisa Ticaret Borsası Anadolu Lisesi il üçüncüsü ve Alaşehir Selahattin Zuhal Barutcuoglu Anadolu Lisesi ise il dördüncüsü olmayı başardı.

Oynanan final maçı sonrası düzenlenen törende dereceye giren sporculara madalyaları ve kupaları verildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir