Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasına Manisa’dan İki Sporcu Bir Antrenör

25 Mart 2016 Cuma, 19:46

Türkiye Karate Federasyonu Manisa İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin, İstanbul’da 26-27 Mart 2016 tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasına Milli Takım adına Manisa’dan iki sporcu ve bir antrenörün görev alacağını söyledi.
İstanbul Aslı Çakır Alptekin Spor Salonunda 26-27 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasına Milli Takım adına Manisa’dan, Türkiye Karate Federasyonu Manisa İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin ile Mert Şimşek (Alaşehir Belediyespor) ve Zekeriya Baran Sarıkaya (Manisa Mesir Spor) katılacak.
Türkiye Karate Federasyonu Manisa İl Temsilcisi ve Milli Takım Antrenörü Bilal Gültekin, “Bu yıl İstanbul’da 29’uncusu gerçekleştirilecek olan Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasına 30 Ülke 727 sporcu katılacak. 26-27 Mart 2016 tarihlerinde İstanbul’da Aslı Çakır Alptekin Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan turnuvada Milli Takım adına Manisa’dan iki sporcu ve bir antrenör görev alacak.” dedi.
ALAŞEHİR’DEN MİLLİ SPORCULARA DESTEK
İstanbul Uluslararası Boğaziçi Karate Turnuvasına katılan Alaşehir Belediyespor Karate Takımı sporcularından Mert Şimşek ile temmuz ayında yapılacağı belirtilen Dünya Liselerarası olimpiyatlarında 50 Kilogramda Karate müsabakalarında Türkiye’yi temsil edecek olan Alaşehir Selahattin-Zuhal Barutçuoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi Ekrem Aykanat’a Esinti Spor Mağazası sponsor oldu. Milli sporculara müsabakalarda giyecekleri eşofman, spor ayakkabısı ve diğer spor malzemelerini vererek sponsor olan Esinti Spor Mağazası sahibi Veli Gönen, milli sporculara gereken desteği her zaman vermeye hazır olduğunu söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir