UĞUR’UN ŞAHİDİ OLMASI TRANSFER İŞARETİ Mİ?

07 Ocak 2015 Çarşamba, 16:39

Galatasaray ve Trabzonspor’un transfer gündeminde olan Akhisar Belediyesporlu Uğur Demirok’un nişanlısı Damla Tatarlı ile evlenirken nikah şahidi olarak Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nu seçmesi, “Cimbom’a gidiyor” yorumlarına yol açtı. Akhisar Belediyespor’u çalıştırırken parlamasına sebep olduğunu her fırsatta söylediği Hamza Hamzaoğlu’na duyduğu sevgi ve saygıyı her ortamda dile getiren genç savunma oyuncusunun yakın çevresine, “Hamza hocam ister, Akhisar yönetimi de izin verirse, gideceğim tek kulüp Galatasaray olur” dediği öğrenildi.

Galatasaray ve Trabzonspor’un teklifte bulunduğunu doğrulayan Akhisar Belediyespor Basın Sözcüsü İbrahim Evren Acar, “Yönetim olarak bu konuda henüz bir karar vermiş değiliz. Kulübümüzün menfaatleri neyi gerektiyorsa, ona göre davranacağız. Elbette yeni teknik direktörümüz Roberto Carlos’un görüşü de bu kararda etkili olacak. Önümüzdeki günlerde her şey netleşir” derdi.

Transferde her zaman teknik heyetin istekleri doğrultusunda hareket ettiklerini hatırlatan Acar, Roberto Carlos’un döneminde de aynı tutumu sürdüreceklerini ifade etti.

DHA

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir