TURGUTLUSPOR’UN MENFAATLERİ ÖNEMLİ

26 Kasım 2014 Çarşamba, 14:38

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Turgutluspor’da, kulüp başkanı Adnan Demirel, yönetimindeki istifalarla ilgili olarak, “Şartlar ne olursa olsun Turgutluspor’un menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Başkan Demirel, gazetecilere yaptığı açıklamada, yönetim kurulundan istifa eden 5 kişiye, bugüne kadar verdikleri hizmetten dolayı teşekkür etti.

İstifalar ve son zamanlardaki sportif başarısızlığın, maddi problemlerden kaynaklanmadığını savunan Demirel, “Hiçbir oyuncumuzun alacağı yok. Şartlar ne olursa olsun Turgutluspor’un menfaatleri doğrultusunda hareket edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. En kısa sürede yönetim kurulu toplantısı düzenleyip, yedek üyelerden görevlendirme yapacağız” diye konuştu.

Ligde geçen hafta Keçiörengücü’ne 4-1 mağlup olan Turgutluspor’da, ikinci başkan Gökhan Özkızılcık, asbaşkanlar Faik Bağçecikli ve Ömer Çetin, basın sözcüsü Orçun Semizler ve genel sekreter Fatih Çetinkaya, yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmişlerdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir