TURGUTLUSPOR’DA MAAŞLAR YATTI

25 Haziran 2015 Perşembe, 13:45

Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin ve Turgutluspor Kulüp Başkanı Hakan Sezer bugün Irlamaz Spor Vadisi’nde ki Turgutluspor Sosyal Tesislerine gelerek bir süredir mağdur olan Turgutluspor personelinin maaşlarının bir kısmını ödedi

Tesislerde basın mensuplarına açıklama yapan Şirin: “Geçen hafta Turgutluspor’da Mustafa Kocatürk’ün görevi bırakmasından sonra yönetimi bırakmasından sonra yönetim kendi içerisinde yeni bir görev dağılımı yaptı. Hakan Sezer kardeşimiz yönetimden başkan olarak bu görevi üstlendi. Bizde yeni sezonla ilgili başkanımıza destek olmak için yardımcı olacağımızı söyledik. Bu konuda daha önce maaş konusunda mağdur olan personelimizin bu mağduriyetini gidermek için buradayız. Bu ödemeler biraz sonra yapılacak. İnşallah bundan sonra mali açıdan sorunu olmayan bir Turgutluspor gayretindeyiz. Ayakları yere basan bir Turgutluspor hedefliyoruz. Bunun için kendi bütçemizi doğru oluşturarak, sağlam temeller üzerinde hareket ederek bu konuda ciddi bir yapılanmanın gerçekleşeceğini umuyorum.” dedi.
Ayrıca Turgutluspor’da teknik direktörlük görevi için çeşitli görüşmeler yapıldığı ve kısa süre içinde bir sonuç alınacağı öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir