TURGUTLUSPOR TOPBAŞI YAPTI

26 Aralık 2014 Cuma, 17:56

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta Turgutluspor, 10 Ocak’ta başlayacak olan ikinci yarı maçları için 3 günlük iznin ardından çalışmalarına başladı. Irlamaz Spor Vadisi Tesisleri’nde teknik sorumlu Ercan Kahyaoğlu ve ekibi yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanı Başkan Adnan Demirel de takip etti. Demirel, teknik sorumlu Kahyaoğlu’yla kısa bir görüşme yaptı.

Tokat maçında alınan galibiyetin yanı sıra gösterdikleri mücadeleden dolayı oyuncularını kutlayan Kahyaoğlu: “İlk yarıyı galibiyetle kapatmamız bize moral verdi. Tokat maçında oynanan oyun bizi memnun etti. Bu imkanlarla bizim takımımız bu kadar. İyi oyunculardan kurulu iyi takımız. Mücadele edersek başarı kendiliğinden gelecektir. Ligde şu an alt sıralarda bulunuyoruz ama, inşallah ligi iyi birde bitireceğiz.” dedi.

İzinli olan Mustafa Cevahir, Hüseyin, Savaş, Oğuz, Ali’nin katılmadığı antrenmanda ağrısı olan kaptan Sadullah takımdan ayrı çalıştı. Öte yandan bugün sabah saatlerinde annesi Nefise Kahyaoğlu’nu kaybeden Ercan Kahyaoğlu’na futbolcular antrenman başında başsağlığı dilediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir