TURGUTLUSPOR İÇ TRANSFERDE HÜSEYİN ENGİN İLE ANLAŞTI

01 Temmuz 2014 Salı, 16:36

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup temsilcisi Turgutluspor, iç transferde Hüseyin Engin ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. 2011 yılında Turgutluspor’da profesyonel olan 25 yaşındaki sağ bek oyuncusu Hüseyin Engin, kendi takımında kaldığı için mutlu olduğunu söyledi.
Turgutluspor Irlamaz Tesisleri’nde yapılan imza töreninde Turgutluspor Profesyonel Şube Sorumlusu Muhammed Ali Eruysal ve yöneticiler hazır bulundu. Profesyonel kariyerine Turgutlu’da başlayan Hüseyin Engin kendisine güvenen teknik heyete ve yönetime teşekkür etti. Turgutluspor Profesyonel Şube Sorumlusu Muhammed Ali Eruysal, “Hüseyin Engin bildiğimiz ve kendi camiamızdan yetişen bir isim. Teknik heyetimizin raporu doğrultusunda Hüseyin Engin ile 1 yıllık mukavele yaptık. Turgutlusporumuza hayırlı olsun” dedi.
Kendisini 1 yıl daha kırmızı-siyahlı yapan imzayı atan Hüseyin Engin ise, “Turgutluspor ve Turgutlu benim yuvam. Burada kaldığım için mutluyum. Koray hocamız da beni takımda görmek istemiş ve bu beni daha da mutlu etti. İnşallah yeni sezonda iyi işler yapacağız” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir