TÜFAD’DAN TAŞKIN’A ZİYARET

04 Aralık 2014 Perşembe, 11:22

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, yönetim kurulu üyeleri Metin Taşkın, Mehmet Dadal, Özer Şenoğlu ve Ramazan Şenbilgiç ile birlikte Teknik Direktör Taner Taşkın’ı Tarık Almış Spor Tesisleri’nde ziyaret etti. Gelişim Liglerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üye Metin Evlivan’ın da yer aldığı ziyarette Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Manisa Şubesi Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu, Manisaspor’un Teknik Direktörü Taner ile PTT 1. Lig’de güzel sonuçlar alacağına inandığını belirterek, “Manisaspor’da Manisa’nın yetiştirdiği, Manisa’nın evladı olan bir teknik direktörün görev almasından dolayı Manisalı antrenörler olarak gurur duyuyoruz. Manisaspor, Taner Taşkın ile daha güzel günler görecektir. Buna inancımız tam.  Manisaspor’a bu haftaki Samsunspor maçında başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Teknik Direktör Taner Taşkın ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “TÜFAD Manisa Şubesi Başkanı Tekin Tatlıcıoğlu ve yönetim kuruluna verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Tatlıcıoğlu ve beraberindeki heyet daha sonra antrenman öncesinde futbolcular ile bir araya gelerek baklava ikram ettiler ve Samsunspor maçında başarılar dilediler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir