TARZAN’IN ELİ AYAĞI GÖZETİM ALTINDA

25 Kasım 2014 Salı, 18:54

Gynestetica El ve Ayak Bakım Merkezi, Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdüren Manisaspor’un antrenmanına ziyarette bulundu.

Antrenmanda Teknik Direktör Taner Taşkın, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya gelen Gynestetica El ve Ayak Bakım Merkezi Sahibi Medical Estetik Hekimi Dr. Bora Özcan, işletme müdürü Serdar Soylu ve Podiatri Uzmanı Eda Esin, futbolculara baklava ikram ederek Osmanlıspor maçında başarılar dilediler.

Gynestetica El ve Ayak Bakım Merkezi Sahibi Medical Estetik Hekimi Dr. Bora Özcan, Gaziantep B.Ş. BLD. Spor karşısında alınan galibiyetten dolayı takımımızı tebrik ettiğini belirterek, “Manisaspor’un Osmanlıspor maçından da galibiyetle ayrılarak ligdeki yükselişine devam edeceğine inanıyoruz. Gynestetica El ve Ayak Bakım Merkezi olarak bizde elimizden geldiğince şehrimizin takımına destekte bulunalım istedik. Buraya gelerek bütün futbolcu arkadaşlarımızı merkezimizde ücretsiz olarak ayak bakımına davet ettik.” dedi.

Teknik Direktör Taner Taşkın da ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Manisa’da işletme ve kurumların her geçen gün artan desteği ve ilgisi motivasyonumuza önemli katkı sağlıyor. Sayın Özcan’a verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim.” diye konuştu.

251120141ic1 251120141ic2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir