TAEKWONDOCULARDAN BAŞARI ZİYARETİ

12 Haziran 2014 Perşembe, 16:16

2014 Yıldızlar Türkiye Şampiyonası 20-25 Mayıs 2014 tarihinde Marmaris’te yapıldı. İlimiz Başar Spor Kulübü sporcularından Gökçe Başar 37 kg’da ikinci, Furkan Zeybek 61 kg’da üçüncü ve İl Özel İdaresi Spor Kulübü Sporcularından Abdullah Gül ise 37 kg’da beşinci oldu.

İl Müdür Vekili Hatun Sarıkaya’yı ziyaret eden sporcuların antrenörü Serap Aydeniz ve Milli Takım Antrenörü Süleyman Başar sporcuların başarılarından gurur duyduklarını ve 2015 yılı Avrupa Şampiyonasını hedeflediklerini söyledi.

Milli Takım Antrenörü Süleyman Başar, 3 yıl gibi bir süre içinde Manisa Taekwondosunun Türkiye çapında büyük gelişme kaydettiklerini belirtirken ilerisi içinde sporcuların umut verdiklerini söyledi.

Sporculara hediyelerini taktim edip, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Hatun Sarıkaya “Taekwondo sporunun, siz değerli antrenörlerimizin çalışmalarıyla elde edilen başarılarını taktir ediyoruz. Sporcularımızın ve siz değerli Antrenörlerimizin başarılarının devamını yürekten diliyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir