Survival Aksesuar Paracord Bileklikler

27 Ekim 2017 Cuma, 18:28

Günümüzde giderek artan spor ve macera tutkusuyla beraber ihtiyaçlar ve ekipmanlar da ona göre değişmeye başladı. Daha küçük, hafif ve taşınabilir ekipmanlarla daha çok iş başarma en önemli meselelerden biri haline geldi. Bu ihtiyacı karşılamak için hayatta kalma aksesuarı dediğimiz paracord bileklikler de günden güne yayılmaya popülerliğini artıran bir aksesuar oldu. Paracord bileklikler gerçek paraşüt ipinden yapılan özel örme teknikleri ile örülen açıldığında üç metre veya daha fazla boya ulaşan dayanıklı ve çok amaçlı kullanılabilen bilekliklerdir.

Paracord modellerinin artısı sadece sahip oldukları gerçek paraşüt ipi değildir. Bu bileklikler pusulalı, düdüklü, saatli veya ateş başlatıcı özellikli olabilirler. Bu fonksiyonların biri veya birden fazlası da aynı paracord bileklikte olabilir. Bu çok amaçlı yapısı paracord bileklikler survival aksesuar da denilen hayatta kalma aparatları arasına sokmaktadır.

Ateş başlatıcı paracord bileklik modelleri en çok tercih edilen modeller arasındadır. Bunlar ucundaki küçük çubuğu sürtme yöntemi ile kıvılcım oluşturmaya yaramakta ve bu sayede ateş yakmaya yardımcı olmaktadırlar. Pusulalı modeller yön bulmakta faydalı olurken, düdüklü modeller de zor anlarda yardım istemek için kritik rol oynamaktadır. Saatli paracord bileklikler ise hem günlük hayatta hem de outdoor aktivitelerde çoklu fonksiyon sağlamaktadır.

Şimdi de en kullanışlı ve özel survival bileklik modellerine beraber göz atalım:

Mermi kovanlı ayarlanabilir bu paracord bileklik her yerde bulamayacağınız türden. Lazer baskı yöntemi ile üzerine isim yazdırabilir ve kendinize özel hale getirebilirsiniz. Üstelik üzerinde pusula da bulunmakta.

Saatli paracord bileklik günlük hayatta sadece bir aksesuardan öte size faydalı olacak türden. Bu bilekliği zor anlarınızda saat kısmından ayırarak kullanabilirsiniz.

Farklı örme tekniği ile ayrı bir havası olan paracord bileklikler de mevcut. Değişik bir model isteyenler için Gorilla örgülü ateş başlatıcı paracord bileklik çok yerinde bir seçim olacaktır. Aynı zamanda düdük özelliği de bulunmaktadır.

Paracord bileklikler takımına düşkün taraftarlar için de mevcut. Üstelik bunları kartlık model çeşitleri ile de kombinleyebilirsiniz!

Gerçek paraşüt ipli survival aksesuar paracord bileklere sahip olmak Anı Yüzük ile çok kolay. Hemen www.aniyuzuk.com/paracord-bileklik adresine giderek uygun fiyat, bedava kargo, kapıda ödeme ve taksitli alışveriş imkanları ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir