Supermom Melek İçmeli’den Sosyal Sorumluluk Projesi

25 Mayıs 2020 Pazartesi, 08:52

Instagram’da yakaladığı başarı ile adından söz ettirmeye başlayan, Instagram’ın Supermom’ı Melek İçmeli gerçekleştirdiği festival ve sosyal sorumluluk projesi ile beğenileri topluyor. Kızının dünyaya gelmesiyle birlikte yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye başlayan İçmeli, yakaladığı bu enerjiyi sosyal sorumluluk projeleri ile taçlandırıyor. Supermoms Festivali sayesinde elde edilen gelirleri okumak isteyen çocuklar yararına harcayan İçmeli, festivale katılımların oldukça yüksek olduğunu dile getiriyor.

Takipçileri ile olan samimiyeti ve iletişimi sayesinde kısa zamanda sevilen Melek İçmeli, sahip olduğu takipçilerin bir avantaj olduğunu ve bu kitleyi sosyal sorumluluk bilinci olan çalışmalara yönlendirmek üzere bu festivalleri gerçekleştirdiğini söylüyor.

‘’Yardım Taleplerine Bir Anne Olarak Kayıtsız Kalamazdım’’

Instagram’da kısa zamanda kazanmış olduğu yüksek takipçi sayısı ile gündeme gelen ve Instagram’ın Supermom’ı olan Melek İçmeli, sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiği ve durumu olmayan çocukların okuması için düzenlediği festivallerin çıkış noktasının kendisine iletilen yardım ve destek talepleri olduğunu söylüyor.

Sosyal mecralar üzerinden kendisine yollanan yardım talepleri için ‘’Bana gelen yardım taleplerine bir anne olarak asla kayıtsız kalamazdım. Çocuklara ve zor durumda olan aileleri yardım etmek için arkadaşım Sezen Murat ile bu projeyi hayata geçirdik’’ diyen İçmeli, bu projeler için arkadaşı ile birlikte Türkiye’nin önde gelen markalarını bir araya topluyor. Her sene yeni yıl kutlaması şeklinde gerçekleştirilecek olan bu etkinliğe sanat camiasından da isimler katılım gösteriyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir