Sultanlar Destek Bekliyor

26 Ocak 2018 Cuma, 17:36

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden ve ligin ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor,  27 Ocak Cumartesi, saat 16.00’da Tarık Almış Spor Salonu’nda Sarıyer’i konuk edecek. Dün yaptığı antrenmanla hazırlıklarını tamamlayan Sultanlar üst üste aldığı başarılı sonuçlara bir yenisini daha eklemenin hesaplarını yapıyor.

Türkiye Bayanlar Voleybol 1. Ligi A Grubu’nda mücadele eden Manisa Büyükşehir Belediyespor, Cumartesi günü Tarık Almış Spor Salonu’nda güçlü rakiplerinden Sarıyer ile karşı karşıya gelecek. Cumartesi günü, saat 16.00’da başlayacak olan mücadele öncesinde Manisa’nın Sultanları, Manisalı voleybol severlerden büyük destek bekliyor.
Ligin İkinci Yarısına Muhteşem Bir Başlangıç Yaptı 
Mücadele verdiği tüm branşlarda aldığı başarılı sonuçlarla Manisalı sporseverlerin gönlünde taht kuran Manisa Büyükşehir Belediyespor, voleybol branşında da fırtına gibi esiyor. Şu anda zirve yarışının içerisinde olan ve 3. sırada yer alan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı sezon başından bu yana oynadığı maçlarda rakipleriyle 18 maça çıktı. Sultanlar bu maçlarda 14 galibiyet ve 4 yenilgi aldı. Ligin ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı bu maçlarda Alaşehir Belediyespor, Maltepe Yalı Spor, Salihli Belediyespor, İzmir Büyükşehir Belediyespor ve Arkas Spor maçlarını kazanmasını bildi.
Çalışkan, “Büyük Desteğe İhtiyacımız Var” 
Çok kritik haftalara girdiklerini dile getiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Şube Sorumlusu Tolga Tunç Çalışkan, konuk edecekleri Sarıyer maçında büyük desteğe ihtiyaçları olduklarını söyleyerek, “Ligin ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yaptık. İlk yarı öncesinde de son iki maçımızı kazanmıştık. Şu anda son 7 maçımızda 7 galibiyet alan bir takımız. Zirve yarışının içerisindeyiz. Bugün konuk edeceğimiz Sarıyer maçında büyük destek bekliyoruz” diye konuştu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımının Ligin İkinci Yarısında Aldığı Sonuçlar 
14. HAFTA: MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 3 ALAŞEHİR BELEDİYESPOR: 0
15.HAFTA: MALTEPE YALI SPOR: 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 3
16.HAFTA: SALİHLİ BELEDİYESPOR: 0 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 0
17. HAFTA: MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 3 İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 0
18.HAFTA: ARKAS SPOR: 2 MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR: 3

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir