SU TOPU A MİLLİ TAKIMI MANİSA’DA KAMP YAPTI

12 Ağustos 2015 Çarşamba, 12:15

Türkiye Sutopu Federasyonu 2014-2015 faaliyet programında yer alan Bayanlar A Milli Sutopu Takımı kampı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Atatürk Yüzme Kompleksi’nde yapıldı.

Bayanlar A Milli Sutopu Takımı, Manisa’daki 10 günlük kamp programını Atatürk Yüzme kompleksinde tamamladı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Dr. Savaş Duman ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Yunusemre İlçe Müdürü Abdülmuttalip Yıldırım Atatürk Yüzme Kompleksi’nde, kampın son gününde Bayanlar A Milli Sutopu takımını ziyaret ettiler.

KENDİMİZİ EV SAHİBİ GİBİ HİSSETTİK

Milli Takım Antröneri Hakan Şahbaz, “Manisa’da çok güzel, keyifli ve randımanlı bir kamp dönemi geçirdik. Tesisler çok düzenli ve çok temiz. Bizler burada geçirdiğimiz 10 günlük kamp dönemi boyunca tesislerin her gün sporcularla dolup taştığını gördük. İnanın ben böyle bir tesis başka hiç bir yerde görmedim. Burada kendi evimizde gibi hissettik. Umarım ve isterim ki bir daha başka bir kamp dönemimizi burada geçirelim. Başta İl Müdürü Savaş Duman Bey olmak üzere tüm personele çok teşekkür ederiz. Kendimizi burada ev sahibi gibi hissettik” dedi.

ŞAMPİYONADA BAŞARILAR

Sporcuların hatırlarını soran, bir süre sporcularla sohbet eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Duman da, “Sutopu A Milli Takımımızı Avrupa Eleme Grubu maçlarının hazırlık 1. kamp döneminde misafir etmekten çok mutlu olduk ve onurlandık. Milli Takımımıza ve hocalarımıza katılacakları grup maçlarında ve Avrupa Şampiyonası’nda başarılar dilerim” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir