SPOR YAPAN BAYANLARDAN BAŞKAN ÇELİK’E TEŞEKKÜR

23 Ocak 2015 Cuma, 16:39

“Haydi Kadınlar Spora Projesi” kapsamında ücretsiz servis ve spor imkanından faydalanan bayanlar Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulundu. Bayanlar, verilen eğitimden çok memnun kaldıklarını ifade ederek, kurs süresinin uzatılmasını istedi.
Şehzadeler Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle “Haydi Kadınlar Spora Projesi” hayata geçirildi. Manisalı bayanların büyük ilgi gösterdiği spor kursuna katılım yüksek oldu. Ücretsiz servis hizmeti ve spor yapma imkanından faydalanan ev hanımları Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür ziyaretinde bulunarak, memnuniyetlerini dile getirdi.
Atatürk Spor Kompleksi’nde düzenlenen spor kursuna katılan bayanlardan Nuray Durmuş, “Şehzadeler Belediyesi’ne bize böyle bir imkanı sunduğu için çok teşekkür ediyoruz. Kursun çok faydasını gördük, güzel bir arkadaş ortamımız oldu. Ücretsiz olması, servis imkanının sağlanması bizim için büyük bir avantaj. Devamını bekliyoruz, üç ayla sınırlı kalmasını istemiyoruz. Belediyemiz bize böyle bir imkan da verirse çok seviniriz” diye konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Çelik ise, “Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzle birlikte güzel bir projeye imza attık. Bayanlarımızın memnuniyeti bizi de çok sevindirdi. Bu ve buna benzer faaliyetlerimiz devam edecek. Kursumuz 3 ayla sınırlı. 3 ay sonra yeni üyeler gelecek şekilde planlandı. Amacımız bayanlarımız spor yapmaya teşvik etmek. Bu sağlık hareketini herkese aşılamak. Ziyaretinizden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. Ziyarete gelen tüm bayanlar tek tek söz alarak, Başkan Çelik’e teşekkür etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir