SPOR TESİSLERİ YENİ SEZONA HAZIRLANIYOR

24 Haziran 2014 Salı, 17:09

Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Haşim Elmalı, yeni sezon öncesinde spor tesislerinde incelemelerde bulundu. Tesislerin yeni sezona hazırlandığını ifade eden Elmalı, “Spor tesislerimizin zemin bakımları ile birlikte, eksikliklerini büyük ölçüde tamamladık. Yeni sezonda amatör takımlarımıza tesislerimizi eksiksiz olarak açacağız” dedi.

Yeni sezon öncesinde Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı spor tesislerinde eksiklikler tamamlanırken, Spor Şube Müdürü Haşim Elmalı tesislerde incelemelerde bulundu. Halil Onultmak Spor Tesisleri, Mümin Özkasap ve Fikri Bayrıl Spor Tesisleri’nin Manisaspor alt yapısı ve amatör kulüpler tarafından kullanıldığına dikkat çeken Elmalı, “Yaz aylarında olmamız sebebiyle öncelikle aktif olarak kullanılan bu üç spor tesisimizin zemin bakımlarını yapıyoruz. Ayrıca soyunma odalarıyla birlikte tribünlerde ki eksiklikleri gözden geçirdik. Yeni sezonda takımlarımıza hazır olarak tesislerimizin kapılarını açacağız” şeklinde konuştu.

ÜÇ YENİ SPOR TESİSİ GELİYOR

Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Haşim Elmalı, iki futbol sahası ile birlikte Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu Tesisleri’nin de Manisa’ya kazandırıldığını hatırlattı. Güzelyurt Mahallesi’nde Spor Lisesi yanında ve sanayi sitesi içerisinde yapımı tamamlanan iki futbol sahasının bu dönem hizmete gireceğini ifade eden Elmalı, “Ayrıca yine Güzelyurt Mahallesi’nde Spor Salonu ve Kapalı Yüzme Havuzu Projesi’nin de yapımına başladı. Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda, Manisa’yı spor kenti yapmak amacıyla projelerimizi hayata geçiriyoruz” dedi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.