SON BİLETİ HOROZKÖY MEZARLIKSPOR KAPTI

31 Ocak 2017 Salı, 14:20

2016-2017 sezonunda şampiyon olan 4 takım belli oldu. Daha önce 3 takımın ligde şampiyonluğu belli olurken, son haftalara kadar şampiyonluk mücadelesi süren A Grubu’nda bitime 1 hafta kala Horozköy Mezarlıkspor şampiyonluğunu ilan ederek Süper Amatör Küme’ye yükselmiş oldu.

1.Amatör Küme A Grubu’ndaki bu sezon mücadele kıran kırana geçiyor. 1.Amatör Küme A Grubu’nda ligde kalma yolunda Alaybey, Yörükspor ve Karaoğlanlıspor arasındaki ligde kalma yolundaki mücadele son haftada çözülecek. Son maçına çıkmayan 1975 Malta’da bir anda kendini ateş hattının içinde buldu. Hangi takımın düşeceği ise son düdükle belli olacak.

4 TAKIM SÜPER AMATÖR KÜME’DE

1.Amatör Küme de B Grubu’nda 43 puanla Görde Bld.spor, C Grubunda 42 puanla Urganlıspor ve D Grubunda da Kula Bld.spor 32 puanla şampiyon olarak Süper Amatör Küme’ye yükseldi. 1.Amatör Küme merkez grubu olan A Grubu’nda ise şampiyonluk mücadelesinde Akgünspor’un Yörükspor’a 4-1 mağlup olması, Horozköy Mezarlıkspor’un da Alaybeyspor’u 9-1 mağlup etmesi ile üst taraftaki belirsizlik sona erdi ve yeşil sarılılar bitime 1 hafta kala şampiyonluklarını ilan ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir