Son Dakika
21 Ocak 2018 Pazar

Somaspor’un hakem isyanı

21 Ekim 2016 Cuma, 12:36

Bölgesel Amatör Lig 9. Grupta mücadele eden Manisa temsilcisi Somaspor Kulübü bir basın açıklaması yaparak, hakem hatalarından yıldıklarını, artık bu hataları yargıya taşıyacaklarını ifade etti.
Somaspor Kulübü tarafından yapılan açıklamada, “16.10.2016 Pazar günü Gönen’de Gönen Belediyespor – Somaspor arasında oynadığımız maçın 83. dakikasında attığımız golün sonrasında orta hakem golü nizami vermiş olup golden sonra santra vuruşu yapılacakken maçın dördüncü hakemi sahanın içine girerek orta hakem ile konuşarak nizami golümüzü iptal ettirmiştir” denildi.
Gönen Belediye hakkında şok iddia
Kulüpten yapılan açıklamada, “Somaspor maden emekçilerinin parası ile alın teri ile kurulmuş olup, zor şartlarda fedakarlıklarla ayakta duran bir takımdır. Sahada mücadelemizin karşılığı attığımız nizami golün verilmemesi maden emekçilerinin alın terinin çalınmasıdır. Somaspor her yıl Gönen’de mağdur ediliyor, Eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu’nun ilçesi ve maçlarda hakemleri ziyaret ediyor. Alın teri ile kazandığımızı masa başında geri almak vebaldir. Bundan sonra hakem hatalarını yargıya taşıyacağımızı kamuoyuna saygı ile bildiririz” ifadelerine yer verildi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir