Seramiksan’dan KSK maçına davet

07 Ekim 2015 Çarşamba, 15:00

Voleybol 2.Ligi A grubunda play off’u hedefleyen ve ilk maçında deplasmanda Yeşilyurt’u 3-0’la geçen Seramiksan Spor Kulübü, Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan ve Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret ederek cumartesi günü Turgutlu’da yeni salonda oynanacak Karşıyaka maçına davet etti.

2.Lig’in iddialı ekiplerinden Seramiksan ilk olarak Kaymakam Uğur Turan’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan N.Bülent Erkul, As Başkan Burak Ersoy, İdari İşler Sorumlusu Rasih Sarıyiğit, Baş Antrenör Ali Kamberoğlu, Altyapı Antrenörü Rasime Kayışdikici, A Takım Kaptanı Gamze Ergin, A Takım Sporcuları Selin Doğan ve Ceyda Demirhan yer aldı.

Başkan Bülent Erkul, Kaymakam Turan’ı 10 Ekim Cumartesi günü oynanacak Karşıyaka maçına davet ederek, “Sizleri salonda görmek istiyoruz.” dedi.

Kaymakam Turan ise: “Sporun hakkını vermek lazım. Hakkını verecek olan insanlar voleybolu muhabbetle oynamalı. Hizmeti muhabetle yapmalı. Muhabbetin olduğu yerde başarı olur. Sizin kendi aranızdaki muhabeti,ben görebiliyorum. Sadece teknik beceriniz, kabiliyetinizle, başarıya ulaşamayacağınızı, barada yaptığınız işe büyük hürmet ettiğinizi, hocanızı, antrenörünüzü, kulubünüzü, takımınızı, kuğularınızı, Seramiksan’ı, formanızı, renklerinize de aşık olduğunuzu ben biliyorum. Aşık olanlar fark ortaya koyabiliyor. Aşık olanlar iz bırakıyor. Aşık olanlar başarılı oluyor, onların yüzü gülüyor. Biz başarıyı böyle algılıyoruz. Bizim asıl varlık nedenimiz, Türkiye Cumhuriyeti Devletini yüceltmek, onu iyi temsil etmek. Ben nacizane olarak idareci olarak devleti temsil etmeyi çalışıyorum… Voleybolcumuz var, futbolcumuz var. Onlar da kurumlarını temsil ediyor. Ziyaretinizden dolayı ayağınıza sağlık. İlk maçtaki galibiyetten dolayı da emek veren 7’den 77’ye bütün emek verenlere canı gönülden teşekkür ediyorum. Burası sizin, buranın zahmeti benim. Burası sizin mekanınız. Gönlünüzde Kabul buyurursanız sizin. O yüzden Kaymakam olduğum için gelmyeceğim maçlarınıza. Sizi sevdiğim için sporu sevdiğim için geleceğim, bilginiz olsun. İsimlerinize bakacağım. Ünvanlarınıza bakacağım. Lakaplarınıza bakacağım. Dersimi de iyi çalışacağım. Kimin ne olduğunu ailesiyle, çoluğuyla çocuğuyla, sevdasıyla, acısıyla ki rabbim vermesin emin olun kısa sürede sizi mutlaka bilirim, mutlaka da gönlünüzde nakş ederim. Ben isterim ki, benim depğrli karşelerimim dünyanın her yerinde bu yüce milleti iyi temsil etsinler, bayrağımızı iyi dalgılandırsınlar.” Şeklinde konuştu.

Seramiksan heyeti daha sonra Belediye Başkanı Turgay Şirin’i de belediye makamında ziyaret Karşıyaka maçına davet etti, destek istedi. Başkan Şirin, “Seramiksan’ın başarıları bizim tüm Turgutlu olarak göğsümüzü kabartıyor. Geçtiğimiz hafta alınan 3-0’lık Yeşilyurt galibiyeti de bu anlamda bizleri sevindirdi. Hem Karşıyaka maçında hem de sezon boyunca da takımımıza başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir