Seramiksan’da neşe hakim

15 Aralık 2016 Perşembe, 16:16

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde son iki haftada aldığı galibiyetler ile morali yerine gelen ve tırmanışa geçen Seramiksan, Pazar günü İstanbul’da ligin kuvvetli ekiplerinden Fenerbahçe ile puan mücadelesi yapacak.

Geçtiğimiz pazar günü yapılan sözleşme sonrasında takımın başına antrenör olarak Brezilyalı Angelo Anibal Vercesi getirildi. Vercesi, Pazar günü Turgutlu’da oynanan ve 3-0 kazanılan İdmanocağı maçını da kenardan takip etmişti. Pazartesi günü izinli olan sporcular haftanın ilk idmanını Salı günü yeni antrenör Angelo Anibal Vercesi nezaretinde yaptı. İdman öncesi sporcular ile tanışan yeni antrenör, birlikte yapacakları başarılı çalışmalar ile Seramiksan’ı ligin üst sıralarına getireceklerini açıkladı.

Kuğular Pazar günkü maç için Cumartesi günü hava yoluyla İstanbul’a gidecek ve maçın oynanacağı salonda da bir idman yapacakları öğrenildi. Yapılan idmanlara sakat olan Gamze katılmıyor. Son iki haftada aldığı iki galibiyetle özgüvenleri yerine gelen Seramiksan’da oyuncular, Fenerbahçe karşısında iyi bir mücadele vererek puan almak istediklerini açıkladılar.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir