Seramiksan’da Kamberoğlu ile ipler koptu!

04 Aralık 2016 Pazar, 01:52

VESTEL Venüs Sultanlar Ligi’ndeki ilk sezonunda 7 hafta sonunda henüz galibiyet elde edemeyen Seramiksan’da, geçtiğimiz sezon şampiyonluk yaşatan başantrenör Ali Kamberoğlu ile yollar ayrıldı. Kuğuları Pazar günü son dünya şampiyonu Eczacıbaşı Vitra ile oynayacağı maçta sahaya yardımcı antrenör Aydın Bilgiç çıkaracak.

Sezona kötü başlayarak ilk 7 maçta sıfır çeken Seramiksan’da, içerde alınan Beşiktaş yenilgisi sonrası, başantrenör Ali Kamberoğlu ile yollar ayrıldı. Beşiktaş maçı sonrası toplanan Seramiksan yönetimi, Kamberoğlu ile devam etmeme kararı aldı.

Seramiksan yönetiminin Eczacıbaşı maçı ardından pazartesi günü bir açıklama yaparak iplerin tamamen koptuğu Kamberoğlu’nun görevine resmi olarak son vereceği öğrenildi. Ligin dibine demir atan Seramiksan, yabancı bir antrenörle görüşme halinde olduğu belirtilirken, yönetim ligde kalma adına iki önemli oyuncuyla takımı güçlendirmek için kolları sıvadı.

Kuğular, Pazar günü saat 17.30’da deplasmanda oynayacağı Eczacıbaşı Vitra maçında yardımcı antrenör Aydın Bilgiç yönetiminde sahada yer alacak.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir