SERAMİKSAN ZİRVE TAKİBİNİ BIRAKMAK İSTEMİYOR

21 Kasım 2014 Cuma, 15:04

Voleybol 2.Ligi Bayanlar A Grubu’nda üst sıralar için mücadele veren Seramiksan pazar günü Balıkesir’de oynayacağı Balıkesir Büyükşehir Belediyespor maçı için çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz Pazar günü evinde Antalya Büyükşehir Belediyespor’u set vermeden 3-0 yenen ve puanını 13’e çıkaran Kuğular puan cetvelinin 3. sırasına yerleşti.

Antrenör İsmail Yengil nezaretinde perşembe günü sabah ve öğleden sonra olmak üzere çift idman yapan Seramiksan’da arzulu ve hırslı görülen voleybolcular Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’u evinde yenerek iddalarını sürdürmek istiyorlar.

Antrenör İsmail Yengil: “Ligde üst sıralara çıkma mücadelemizde rakibimiz Balıkesir Büyükşehir Belediye’yi evinde yenerek puanımızı 16’ya çıkarmak istiyoruz. Yaptığımız idmanlarda kızlarımızın gayretli çalışmalarından çok memnunum.” dedi. Haftanın son çalışmasını bugün yapacak olan Seramiksan bayan voleybol takımı Balıkesir Büyükşehir maçı için cumartesi günü Balıkesir’e gidecek ve maç saatine kadar kamp yapacak.

Kuğuların grubunda, 14 puanı bulunan Salihli Belediyespor liderliğini sürdürürken, 1 maç fazlası olan Rota Koleji aynı puanla 2. sırada yer alıyor. Seramiksan’ın, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’la pazar günü saat 14:00’teki maçın Kurtdereli Spor Salonu’nda oynanacağı açıklandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir