Seramiksan yeni salonda ilk kez seyircisiyle buluşacak

09 Ekim 2015 Cuma, 12:05

TÜRKİYE Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar Voleybol 2.Ligi A Grubu’nda play off hedefleyen ve geçen hafta deplasmanda Yeşilyurt’u 3-0 yenen Seramiksan, cumartesi günü evindeki ilk maçında 2.haftada Karşıyaka ile karşılaşacak. Morallerin yüksek olduğu takımda teknik kadro ve oyuncular, seyircilerinin önüne çıkacağı ilk maçta rakibini puansız göndermeyi düşünüyor.

Bu sezon içerideki maçlarını, ilçede Koşukırı Mevkii’nde yeni yapılan Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda oynayacak olan Seramiksan, salondaki ilk maçında Karşıyaka ile mücadele edecek.

Karşıyaka maçına iddialı hazırlanan kuğularda oyuncuların perşembe günkü antrenmanda hırslı performansı gözlerden kaçmadı. Seramiksan’ın bu sezon başında kadrosuna dahil ettiği Gamze Ergin, Gamze Türk, Nizetich, Ceyda, Selin, Cansen, Gülcan, Elif, Sıla ve Nikolova ilk kez Seramiksan seyircisi önünde maça çıkacak.

Ligi Yeşilyurt galibiyetiyle açtıklarını hatırlatan Seramiksan Antrenörü Ali Kamberoğlu yaptığı açıklamada: “Yeşilyurt galibiyeti bizim moralimizi arttırdı. Yeşilyurt 1.Lig’den yeni düştü ve çok önemli oyuncuları vardı. O maç geride kaldı Bu hafta çok önemli bir Karşıyaka maçı oynayacağız. Bu sene yeni bir ekip oluşturduk ve bu yeni takım taraftarıyla buluşacak. Oldukça güzel bir salonumuz var. Bu salonda taraftar desteğini bekliyoruz. Taraftarımızla bütünleşmek istiyoruz ve bu bağlamda taraftarımızı Karşıyaka maçına davet ediyorum. Takımda eksik oyuncumuz yok, kendi taraftarımız önünde Karşıyaka maçını kayıpsız atlamak, kazanmak istiyoruz. Hedefimiz galibiyet ve bu yönde çalışmalarımız sürüyor. Salondan galibiyetle ayrılacağımıza inanıyoruz, sporcularımız bu inancı bize veriyor. Taraftarımızla beraber Karşıyaka maçından galibiyetle ayrılan taraf biz olacağız.” ifadelerine yer verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir