SERAMİKSAN SALİHLİ’DEN MELİS ECE YURTSEVER’İ TRANSFER ETTİ

07 Temmuz 2014 Pazartesi, 19:22

Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Ligi temsilcisi Seramiksan, dış transferde geçtiğimiz sezon Salihli Belediyespor forması giyen Melis Ece Yurtsever’i renklerine bağladı.
1,81 boyunda ve 23 yaşında olan Melis Ece köşe oyuncu mevkiinde görev yapıyor. Voleybol kariyerine Bursa’da başlayan Melis Ece; Rota Koleji, Beylikdüzü gibi takımlarda görev yaptı ve son olarak geçtiğimiz sezon Play-off oynayan Salihli Belediyespor takımında forma giydi.
Melis Ece’nin imza töreninde Seramiksan Spor Kulüp Başkanı Bülent Erkul, Asbaşkan Burak Ersoy, yöneticiler Muzaffer Yılmazer, Gamze Gözlüklü ve Aliye Ataklı hazır bulundu. Seramiksan Spor Asbaşkanı Burak Ersoy, “Teknik heyetimizin raporları doğrultusunda dış transferlerimize devam ediyoruz. Melis hocamızın listesinde yer alan bir isimdi ve kendisiyle anlaşarak renklerimize bağladık. Her iki taraf için de hayırlısı olsun” dedi.
Seramiksan’ın voleyboldaki yükselişini yakından takip ettiğini dile getiren Melis Ece Yurtsever ise, “Burada olmamı sağlayan ve bana güvenen hocama ve yöneticilerimize teşekkür ederim. Seramiksan’da başarılı olmak için elimden gelen mücadeleyi vereceğim. İyi bir sezon geçirerek hedeflerimize ulaşmak istiyoruz. Seramiksan formasıyla taraftarımızın önüne çıkacağım günü heyecanla bekliyorum” şeklinde konuştu.
Öte yandan Seramiksan’ın dış transferde önümüzdeki günlerde bir pasör transferi yapacağı öğrenildi. Yönetimden tarafından yapılan açıklamada dış transferlere devam edeceklerini ve transferde ince eleyip sık dokuyarak hedeflerine uygun isimleri kadrolarına katacaklarını ifade ettiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.