Seramiksan çöküşte

23 Kasım 2016 Çarşamba, 09:09

VESTEL Venüs Sultanlar Ligi’nde ilk sezonunu geçiren Turgutlu temsilcisi Seramiksan, lige istediği gibi başlayamadı. Evinde Nilüfer Belediyespor’a set alamadan 3-0 yenilen Kuğular, 5 haftada galibiyet elde edemezken, sadece 1 puan alabildi.

Pazar günü ligin 5.haftasında Yıldırım Beyazıt Spor Salonu’nda ağırladığı Bursa ekibi Nilüfer Belediyespor’a 3-0 yenilerek rakibine ilk galibiyetini aldıran Seramiksan, seyircisi önüne çıktığı 3.maçta da galibiyet yüzü göremedi. Kayıpları oynayan Seramiksan ilk 5 haftada hem camiayı hem de kendilerini desteklemeye gelen taraftarlarını derinden üzdü.

Antrenör Ali Kamberoğlu, Nilüfer karşısında sergilenen kötü oyun sonrası ve oyuncu değişikliklerinde seçimi nedeniyle taraftarların hedefi haline geldi. Nizetich’i yedek bırakan Kamberoğlu, sonradan oyuna aldığı pasör Sıla ve Gamze Türk’ü takıma iyi hava kazandırdığı sırada çıkarması ve oyunda dökülen libero Sedef’in yerine Elif’i almaması ile salondakilerin tepkisini çekti.

Antrenör Ali Kamberoğlu maç sonrasında, oyuna iyi başlayamadıklarını belirterek, “Oyuna giremedik. Üzgünüz, mağlup bir takımın hocası olarak daha fazla ne diyebilirim.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir