Selçuk Şahin’den Yenilmezlik Serisi Açıklaması

02 Nisan 2020 Perşembe, 15:21

 

Bu sezon 1.Lig’te Bursaspor takımında oynayan Fenerbahçe’nin eski futbolcusu Fenerbahçe’nin Galatasaray karşısındaki yenilmezlik serisinin bozulması ile ilgili açıklamalarda bulundu. Galatasaray’a attığı gollerle de hatırlanan Selçuk Şahin, Fenerbahçe’nin Galatasaray’a yıllar sonra yenilmesiyle alakalı konuştu.

Fenerbahçe’de oynadığı yıllarda hiçbir zaman Galatasaray karşısında yenilgi görmediklerini aktaran deneyimli futbolcu konuşmasına, “Ancak bu bir gün bitecekti,” diyerek devam etti. Fenerbahçe’nin gücüne vurgu yapan oyuncu takımının aynı seriye yine ulaşabileceğini belirtti.

21 Yıllık Futbol Serüveni

Silifkespor ile başlayan futbol kariyerine Hatayspor ile devam eden futbolcu daha sonra İstanbulspor ve ardından da Fenerbahçe’de oynamıştı. Fenerbahçe’den vivusbet ayrıldıktan sonra dört takım daha değiştiren futbolcu şu anda Bursaspor’da oynuyor. Futbola başlamasının üzerinden 21 sene geçen futbolcu şanslı biri olduğunu düşünüyor.

1.Lig Daha Zorlu

Süper Lig’de uzun yıllar ter döken oyuncuya göre 1.Lig çok daha zor. Bu zorluğu kupa maçlarında da birçok kez gördüklerini hatırlayan Selçuk Şahin, bu nedenle oynadığı ligin zor olduğunu belirtti.

Yurt Dışı Deneyimi

Fenerbahçe’de oynamasının ardından İsviçre’nin FC Wil takımına giden futbolcu bu deneyimi içinse güzel bir deneyimdi diyor. Şu an 39 yaşına geldiği halde hala aktif şekilde futbol oynayan futbolcu bunu da işini sevmesine ve aile yapısına bağlıyor. Futbola devam edip etmeyeceği konusunda da açıklamalarda bulunan oyuncu bir yıl daha futbola devam etmeyi düşündüğünü söylüyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir