SELÇUK BAŞTÜRK TURGUTLUSPOR’DA DEVAM

04 Temmuz 2014 Cuma, 15:10

Spor Toto 2. Lig temsilcisi Turgutluspor, iç transferde 3. imzayı Selçuk Baştürk’e attırdı.
Turgutluspor’da 2007-2010 sezonları ve 2013-2014 sezonlarında forma giyen 28 yaşındaki başarılı savunma oyuncusu, yeniden Turgutluspor ile anlaştığı için mutlu olduğunu dile getirdi.
Turgutluspor Irlamaz Tesisleri’nde yapılan imza töreninde Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demiel ve yöneticiler hazır bulundu. Kendisini yeniden Turgutlusporlu yapan imzayı atan Selçuk Baştürk, yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.
Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel, Selçuk Baştürk’ün kendini ispatlamış bir isim olduğunu belirterek, “Transfer görüşmesinde her iki taraf da fedakarlıklar yaptı ve Selçuk bu konuda bize yardımcı oldu. Takımımıza katkı sağlayacak bir ismi hem bizim isteğimiz hem de teknik heyetin raporu doğrultusunda dahil ettik. Her iki taraf için de hayırlı olsun. İç ve dış transfer görüşmelerimiz devam ediyor. Takımımıza önümüzdeki günlerde iyi isimleri dahil ederek yeni sezon hazırlıklarına başlayacağız” dedi.
Turgutluspor’u kendi evi gibi gördüğünü ifade eden Selçuk Baştürk ise, “Turgutluspor benim kendi yuvam ve burada futbol oynuyor olmaktan dolayı mutluyum. Elimizden gelen mücadeleyi sahaya yansıtarak takımımızın yükselişine katkı sağlamak istiyorum” şeklinde konuştu.
Öte yandan, iç transferde Hüseyin Engin, Hasan Engin Ekler ve Selçuk Baştürk ile anlaşan yönetim, kaptan Şevket Güngör ile de görüşmelerini sürdürüyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Turgutluspor Kulüp Başkanı Adnan Demirel, “Kaptanımız Şevket ile görüşmelerimizi yaptık ve verebileceğimiz en iyi rakamı kendisine teklif ettik. Şevket bizden zaman istedi. Ancak biliyoruz ki, Şevket bizim hem evladımız hem de kaptanımız ve bizi kırmayarak takımda kalacaktır. Net karar önümüzdeki günlerde açıklanır” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.