ŞEHZADELER’DEN 19 MAYIS STADI’NA TEMİZLİK DESTEĞİ

21 Ağustos 2014 Perşembe, 16:13

Şehzadeler Belediyesi Temizlik İşleri ekipleri, 25 Ağustos Pazartesi günü Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanacak olan Süper Kupa Final maçı öncesinde Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda temizlik çalışması başlattı.
Stadın tüm iç ve dış temizliğinin yapılacağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Böylesine büyük ve önemli bir müsabakanın Manisa’mızda yapılması bizler için son derece önemlidir. Manisaspor’dan bize böyle bir talep geldiğinde hiç düşünmeden bu işi yapabileceğimizi ileterek ekiplerimizi hemen stadyuma yönlendirerek çalışmaları başlattık. Belediyemiz temizlik işlerine bağlı ekiplerimiz 3 gün boyunca stadyumun gerek içinde, gerek çevresinde temizleme çalışmalarını yapacaklar. Bugün çalışmalarına başlayan ekiplerimiz, öncelikle maç sezonu olmaması nedeniyle stadın tribün bölümlerinde bir temizlik çalışması yapacaklar. 3 gün boyunca sahanın her yerinde çalışacak olan temizlik personelimiz 19 Mayıs Stadyumu’nu Pazartesi günü oynanacak olan Süper Kupa Final maçına hazır hale getirecekler.” dedi.
Daha önce de Manisaspor Tarık Almış Tesisleri’nde de bu şekilde bir çalışma yapıldığını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Manisaspor’a verilen desteğin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.