Şehit ve Gazi ailelerine ücretsiz spor

23 Mart 2017 Perşembe, 22:29

Şehzadeler İlçesi’nde 10 yıldır faaliyet gösteren Yükselen İhtisas Spor Kulübü, şehit ve gazi ailelerine ücretsiz boks, taekwondo, kick boks eğitimi başlattı.

Şehzadeler İlçesi Peker Mahallesi’nde 10 yıldır faaliyet gösteren ve binlerce öğrenci yetiştiren Yükselen İhtisas Spor Kulübü, örnek bir davranış sergileyerek şehit ve gazi ailelerine ücretsiz boks, taekwondo, kick boks eğitimi başlattı. Ücretsiz eğitim duyurusunu spor salonu kapısına astığı ilan ile açıklayan Kulüp Başkanı Tolgahan Tanrısevsin, terör olaylarından dolayı içinin kan ağladığını ve şehit ve gazi ailelerine bir nebze de olsun destek vermek amacıyla böyle bir uygulama başlattıklarını söyledi.

“HER ZAMAN ONLARIN YANLARINDAYIZ”

Kulüp Başkanı Tanrısevsin yaptığı açıklamada her zaman şehit aileleri ve gazi yakınlarının yanında olduklarını dile getirerek, “Kulübümüzde boks, taekwondo ve kick boks olmak üzere üç branşta hizmet vermekteyiz. Ülkemizde son günlerde yaşanan terör olaylarından dolayı içimiz kan ağlıyordu. Bizde şehit ve gazi ailelerimize destek vermek ve onların yanında olduğumuz belirtmek için şehit ve gazi ailelerimize ücretsiz spor vermek istedik. Salonumuzda şehit ve gazi ailelerimize boks, taekwondo ve kick boks imkanı tanıdık. Bu uygulamanın da Manisa’da spora gönül veren spor camiasına örnek olmasını istedik. Çünkü şehit ve gazi ailelerimiz bizler için çok önemli. Bu aileler, vatanı için canını feda eden ve vücudunun bir uzvunu kaybeden kişilerin çocukları, yakınları ve eşleri. Kulübümüz bu konuda bu ailelerin yanında. Salonumuzun kapısı bu ailelere 7/24 açık ve haftanın yedi günü antrenmanlarımız var” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir