Satranç ve masa tenisi turnuvasında ödüller dağıtıldı

18 Mayıs 2017 Perşembe, 18:02

Spor ve Gençlik Bayramı dolayısıyla düzenlenen Görkem Çakır Satranç Turnuvası ve Samet Sungur Masa Tenisi turnuvasında dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

Her Mayıs 15-19 tarihleri arasında kutlanan Gençlik haftası nedeniyle İnci Üzmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenen ve trafik kazasında vefat eden Samet Sungur’un isminin verildiği 40 erkek ve 5 kız öğrencinin katıldığı masa tenisi turnuvası maçları tamamlandı. Dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

Halil Kale Fen Lisesi’nde düzenlenen ve trafik kazasında kaybettiğimiz bir başka öğrenci olan Görkem Çakır’ın isminin verildiği masa tenisi turnuvası tamamlandı. Kız ve erkek 36 öğrencinin katıldığı turnuva oldukça heyecanlı geçti. Dereceye girenlere ödülleri dağıtıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez: “ 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Turgutlu’da düzenlediğimiz turnuvalarda dereceye giren öğrencilerimize ödüllerini dağıttık. Bu arada trafik kazasında vefat Samet Sungur ve Görkem Çakır’ın ailelerine de birer plaket takdim ettik. Bu vesileyle 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı da kutlarım.” Dedi.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..