Son Dakika
18 Ocak 2018 Perşembe

Satır Mustafa ve Taksi Zeki 2. Futsal Turnuvası çekişmeli geçiyor

07 Nisan 2017 Cuma, 13:34

Akhisar Belediyesi ile Akhisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Satır Mustafa ve Taksi Zeki 2. Futsal Turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Turnuvanın 9. Gün maçları dün akşam Akhisar Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda yapıldı.

Turnuvanın 9.gününde Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda ilk müsabaka saat 20.00’de Emniyet Müdürlüğü ile Ayvaz Dede İmam Hatip Ortaokulu takımları arsında oynandı. Karşılaşmayı Emniyet takımı 9-5 kazanan taraf oldu. Günün ikinci karşılaşmasında ise Aliya İzzetbegoviç Meslek Lisesi takımı ile Ziraat Bankası takımı karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın normal süresi 5-5 beraberlikle sonuçlanırken penaltı atışlarına gidildi. Penaltı atışlarında Aliya İzzetbegoviç takımı karşılaşmayı 2-1 kazanan taraf oldu. Karşılaşmaları hakem üçlüsü Öcel Hancı, Önder Soykan ve Volkan Gemici yönetiyor.

F grubunda Aliya İzzetbegoviç ve Ziraat Bankası takımları 4 puan ile lider olurken, G grubunda ise Emniyet Müdürlüğü 6 puan ile liderliğini koruyor.

Turnuvanın 10.gününde bugün Fevzi Keskinoğlu Anadolu Lisesi Spor Salonunda 3 karşılaşma yapılacak. Saat 19.00’da D grubunda mücadele veren İlçe Tarım ile Hastane1, saat 20.00’de H grubunda mücadele veren Toplum Sağlığı ile Selçikli İlkokulu ve günün son maçında saat 21.00’de A grubunda mücadele veren Özel Akhisar Hastanesi ile İtfaiye takımları karşı karşıya gelecek.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir