SARUHANLI İLK MAÇTA GOL OLDU YAĞDI

17 Temmuz 2014 Perşembe, 00:23

Saruhanlı Belediyespor minik takımı, Turgutluspor tarafından düzenlenen minik takımlar turnuvasının ilk maçında Turgutlu takımlarından İstasyon Gençlikspor’u 10-1 mağlup etti.

Turgutlu Atatepe tesislerindeki statta oynanan maçta, Saruhanlı Belediyespor, rakip takımın kalesini adeta gol yağmuruna tuttu. Maçın başından sonuna kadar etkili bir oyun ortaya koyan Saruhanlı, Serhat’ın 4, Alper’in 2, Ali, Esat, Alperen ve Tufan’ın kaydettiği gollerle rakibini 10-1 gibi farklı bir skorla yendi.

Saruhanlı Belediyesi Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mutlu Çamlıyer, maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada turnuvaya çok iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade etti. Saruhanlı Belediyespor olarak, sporcu gençler yetiştirmenin yanı sıra disiplinli ve ahlaklı sporcular yetiştirmeyi de amaç edindiklerini dile getiren Çamlıyer, şöyle dedi;

“İlçemizde spor yapmayan genç kalmayacak. Gerekirse ev ev gezecek çocukları ve gençleri spora çağıracağız. Sağlıklı bir nesil için çocuklarımızı spora teşvik edeceğiz. Bu kapsamda çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.