Saruhanlı Belediyespor Sezonu Açtı

24 Ağustos 2015 Pazartesi, 16:14

Manisa’da bu sezon Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Saruhanlı Belediyespor, ilçedeki şehir stadında sezonun ilk antrenmanını yaptı.
Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Saruhanlı Belediyespor, sezonun ilk antrenmanını gerçekleştirdi. Ekim’in ilk haftasında başlayacak yeni sezonun açılış programına Saruhanlı Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Çımat, kulüp yöneticilerinden Vedat Yaralı, eski yöneticilerinden İbrahim Aydoğan, Sportif Faaliyetler Sorumlusu Mutlu Çamlıyer, yardımcı antrenörler ve futbolcular katıldı.
Aynı zamanda takımın teknik direktörlüğünü de yapan Mutlu Çamlıyer ve yardımcılarının nezaretinde yapılan antrenmanda, yeşil beyazlı oyuncuların yüksek performansı dikkat çekti.
Kulüp Başkanı Recep Çımat, yaptığı açıklamada, bu sezon çok çalışarak şampiyon olmayı ve Bölgesel Amatör Lig (BAL)’e yükselmeyi hedeflediklerini kaydetti.
Bu yıl Manisa Süper Amatör Kümede Saruhanlı Belediyespor’un yanı sıra Saruhanlı’dan Mütevelli ile Halitpaşaspor takımlarının da mücadele edeceğini belirten Çımat, tüm kulüplere başarılar dileyerek şöyle konuştu:
“Yeni bir sezona giriyoruz. Güçlü bir takım kurduk. Belediyespor bünyemizde bin tane lisanslı oyuncumuz var. Bu kapsamda bütçemizi de büyütmeye çalışıyoruz. Biz temelleri olan bir kulübüz, büyük bir aileyiz. Onun için bu sene hedefimiz de büyük. Tecrübeli bir takım haline geldiğimiz için Manisa’da herkes bizi konuşuyor, Geçen sezon ezilerek yenildiğimiz bir maç olmadı. Gayet başarılıydık, aynı zamanda disiplinli ve saygılı bir takımız. Bu yıl de efendiliğimizi bozmayacağımız, rakibimizi ortaya koyacağımız profesyonel futbol ile sahada ezeceğiz.”
Teknik direktör Mutlu Çamlıyer ise, bu yıl hedeflerinin bir üst lig olduğunu, bu hedefi gerçekleştirmek için takım kadrosunu yenilediklerini, ifade etti. Çamlıyer, “Saruhanlı Belediyespor’un A takımındaki oyuncuların yüzde 90’ı Saruhanlılı futbolculardan oluşuyor. Bu kapsamda güçlü bir ekip kurduk. Ancak her şeyden önce centilmence bir sezon geçmesini diliyoruz. Bütün takımlara da başarılar diliyoruz. Saruhanlı Belediye Başkanımız Dr. Hüseyin Yaralı ve Kulüp Başkanımız Recep Çımat’ın bizlere vermiş olduğu sınırsız destek ile verimli çalışmalara imza atarak Saruhanlı için iyi işler yapacağımıza inanıyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir