Sancaklı Yörükleri Derneği’nden ziyaret

10 Mart 2017 Cuma, 00:08

Manisa Sancaklı Yörükleri Derneği Başkanı Ahmet Hulusi Arslan ve yönetim kurulu üyeleri TFF 1. Lig’in 24. haftasında deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını Tarık Almış Spor Tesisleri’nde sürdüren Manisaspor’u ziyaret ederek başarılar dilediler.

Ziyarette Başkan Abdullah Mergen, İkinci Başkan Hakkı Övünç, Futbol Şube Sorumlusu Muzaffer Etçil, Teknik Direktör Sait Karafırtınalar, teknik ekip ve futbolcular ile bir araya gelen heyet, birliktelikte futbolculara baklava ikram etti.

Manisa Sancaklı Yörükleri Derneği Başkanı Ahmet Hulusi Arslan, takımı Bandırmaspor maçında alınan galibiyetten dolayı tebrik ederek, “Manisaspor’un galibiyet serisi başlatarak, en yakın zamanda ihtiyacı olan puanlarım alacağına inanıyoruz. Şehrimizin takımına bu hafta oynanacak Adana Demirspor maçında başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Abdullah Mergen ise, “Manisa Sancaklı Yörükleri Derneği’nin her zaman Manisaspor’un destekçisi olduğunu ifade ederek, “Sayın Arslan ve yönetim kurulu üyelerine Manisaspor’a karşı hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Öte yandan Manisaspor antrenmana ısınma çalışmasıyla başladı. 5’e 2 çalışmasıyla devam eden antrenmanda dar alanda ve geniş alanda taktik çalışması yapıldı. Antrenman stretching ile tamamlandı.

Ege ekibinde Savaş Yılmaz ve Ufuk Budak tedavilerinin ardından bugün yapılan çalışmada yer alırken, tedavisi devam eden Umut Gündoğan takımdan ayrı olarak düz koşu yaptı. Sırt omurgasındaki sıkışma nedeniyle dinlendirilen Daniel Dimov’da antrenmanda yer almadı. Manisaspor hazırlıklarına 10 Mart Cuma günü saat 18:30’da gerçekleştireceği antrenman ile devam edecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir