SANAYİSPOR ENGİN GÜNEŞ İLE ANLAŞTI

25 Temmuz 2014 Cuma, 12:28

HABER: Coşkun KÖKÖZ

Sanayispor yönetimi takımın başına Engin Güneş’i getirdi. Yeşil-siyahlılar ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Güneş, mutlu olduğunu söyledi.

Başkan Ogün Şen törende yaptığı konuşmada, “2013-2014 sezonunu tamamladık ve öncelikle şunu belirtmek isterim ki eski antrenörümüz sayın Nejat Fenli’ye bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yeni antrenörleri Engin Güneş’in de Manisa’nın tanınan isimlerinden biri olduğunu ifade eden Şen, “Daha önce kulübümüzde hizmet eden ve daha sonra Manisamızın çeşitli amatör kulüplerinde başarı ve özveriyle çalışan değerli bir insandır. Yeni bir heyecanla, yeni bir motivasyonla yeni bir sezona başlayacağız. Hocamız ile Sanayispor’un geleceğini değerlendirdik. Ortak bir noktada karar aldık. Kendisi en az bizler kadar Sanayisporlu. Şimdiye kadar fedakarlıktan hiçbir süreçte kaçınmadı ve bundan sonrada kaçınmayacağını tüm mesaisini takımımızın menfaatleri doğrultusunda yapacağını ve hep beraber bu işin üstesinden geleceğimizi düşünüyoruz” diye konuştu.

“Engin Güneş’in vereceği rapor doğrultusunda öncelikle iç transferi halledip, daha sonra dış transferde belirlediğimiz isimlerle görüşmelere başlayacağız” diyen Başkan Şen, “2014/2015 sezonu kulübümüze ve tüm amatör kulüplerine hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız bir sezon geçirmeyi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir